:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Rozpoznawanie studzienek

Eugeniusz Nolepa, 2005-12-20 15:27:35

w nawiązaniu do możliwości tworzenia wielu odcinków w jednych pliku, było by dobrze aby zadeklarowane rzędne (np. określonych studzienek-pojedynczych porzez wprowadzenie zanku określającego odpowiednią formułę-tak jak n.p. w Exelu) były rozpoznawane w we wszystkich odcinkach.

Odpowiedz

Re: Rozpoznawanie studzienek

wisowski grzegorz, 2005-12-20 15:34:06

: w nawiązaniu do możliwości tworzenia wielu odcinków w jednych pliku, było by dobrze aby zadeklarowane rzędne (np. określonych studzienek-pojedynczych porzez wprowadzenie zanku określającego odpowiednią formułę-tak jak n.p. w Exelu) były rozpoznawane w we wszystkich odcinkach.

Czyli chodzi o to by zmiana parametru studzienki w jednym odcinku pociągała analogiczne zmiany w innych odcinkach, jeżeli występuje w nich ta sama studzienka (węzeł)?

Odpowiedz

Re: Rozpoznawanie studzienek

A., 2018-06-11 21:05:06

Dokładnie. Żeby zmiana parametrów studzienki przekładała się na zmianę jej parametrów w innych profilach w ramach jednego projektu.

: : w nawiązaniu do możliwości tworzenia wielu odcinków w jednych pliku, było by dobrze aby zadeklarowane rzędne (np. określonych studzienek-pojedynczych porzez wprowadzenie zanku określającego odpowiednią formułę-tak jak n.p. w Exelu) były rozpoznawane w we wszystkich odcinkach.
:
: Czyli chodzi o to by zmiana parametru studzienki w jednym odcinku pociągała analogiczne zmiany w innych odcinkach, jeżeli występuje w nich ta sama studzienka (węzeł)?

Odpowiedz

Re: Rozpoznawanie studzienek

wisowski, 2018-06-11 22:10:28

: Dokładnie. Żeby zmiana parametrów studzienki przekładała się na zmianę jej parametrów w innych profilach w ramach jednego projektu.

Tak właśnie jest.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz
Polityka prywatności