:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Re: hydrant

Karo, 2022-01-24 10:06:21

"Witam. Nie mogę znaleźć możliwości wstawienia hydrantu, a z tego co pamiętam kiedyś była taka możliwość. W kolumnie Obiekt tabeli Dane należy wybrać z listy Armatura, a następnie hydrant. Można również to zrobić poprzez menu Wstaw obiekt > Armatura > hydrant--Pozdrawiam"

W zakładce "Dane", w kolumnie "Obiekt" należy wybrać "armatura". Pojawia się okno, jeśli tam nie pojawia się od razu hydrant, wtedy na górze w pasku jest opcja "Pokaż wszystkie". Wtedy dodatkowo (nie wiem dlaczego na czerwono) pojawiają się dodatkowe obiekty- hydrant podziemny, nadziemny i kolano.

Odpowiedz

Re: hydrant

wisowski, 2022-01-24 17:40:11

: Pojawia się okno, jeśli tam nie pojawia się od razu hydrant, wtedy na górze w pasku jest opcja "Pokaż wszystkie". Wtedy dodatkowo (nie wiem dlaczego na czerwono) pojawiają się dodatkowe obiekty- hydrant podziemny, nadziemny i kolano.

Obiekty opisane czerwonym kolorem, to te, które zostały ukryte przez użytkownika za pomocą przycisku Pokaż/Ukryj. Ponowne kliknięcie przycisku Pokaż/Ukryj, na ukrytym obiekcie powoduje przywrócenie obiektu do normalnej widoczności.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz
Polityka prywatności