:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Brak tematu

Anonim, 2019-10-21 13:28:46

Po aktualizacji mam kolejny problem - po wprowadzeniu danych profilu w podglądzie wyskakuje komunikat "Flaoting point division by zero" po naciśnięciu ok, wyskakuje okienko
Plik: C:\Kreślarz
ysunek.dxf jest używany przez inną aplikację. Zalecane jest jej zamknięcie lub zapisanie w niej w/w pliku pod inną nazwą.
Ale profil nie był otwierany w innym programie/aplikacji tylko sam podgląd w zakładce.
Problem zaczął mi się pojawiać po wprowadzeniu obiektu rów.

Odpowiedz

Re: Brak tematu

wisowski, 2019-10-21 13:51:32

: Problem zaczął mi się pojawiać po wprowadzeniu obiektu rów.

Czy jakieś zostały wpisane jakieś parametry obiektu? Czy wszystkie były jako "auto"? W takich przypadkach, jeżeli to możliwe, najlepiej wysłać plik z projektem, w którym wystąpił problem.
Sprawdziłem, że samo wstawienie obiektu rów nie powoduje problemu. Mogą mieć znaczenie jakieś specyficzne ustawienia, które trudno jest odtworzyć bez wglądu do pliku z projektem.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: Brak tematu

Anonim, 2019-10-21 13:36:12

: Po aktualizacji mam kolejny problem - po wprowadzeniu danych profilu w podglądzie wyskakuje komunikat "Flaoting point division by zero" po naciśnięciu ok, wyskakuje okienko Plik: C:Kreślarzysunek.dxf jest używany przez inną aplikację. Zalecane jest jej zamknięcie lub zapisanie w niej w/w pliku pod inną nazwą.Ale profil nie był otwierany w innym programie/aplikacji tylko sam podgląd w zakładce.Problem zaczął mi się pojawiać po wprowadzeniu obiektu rów.

- Po usunięciu obiektu rów podgląd profilu jest bez problemu

Odpowiedz

Re: Brak tematu

Anonim, 2019-10-21 15:26:00

: Po usunięciu obiektu rów podgląd profilu jest bez problemu

Problem już usunięty. Pojawiał się w przypadku wstawienia obiektu rów o rzędnej dna równej rzędnej terenu w węźle. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz
Polityka prywatności