:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Brak Materiału,Średnicy/Spadek w tabeli

Szymon Jabłoński, 2015-11-13 11:46:51

Witam,
Zniknęła mi formuła do Materiału,Średnicy/Spadek w tabeli przez co na generowanych profilach nie pojawiają mi się te informacje. Jak mogę wpisać formułę aby działało jak wcześniej???

Odpowiedz

Re: Brak Materiału,Średnicy/Spadek w tabeli

wisowski, 2015-11-13 11:53:44

: Zniknęła mi formuła do Materiału,Średnicy/Spadek w tabeli przez co na generowanych profilach nie pojawiają mi się te informacje. Jak mogę wpisać formułę aby działało jak wcześniej???

Będąc w oknie głównym na zakładce Podgląd, należy rozwinąć listę obok pierwszego z prawej przycisku (w dolnym rzędzie). Następnie odszukać i zaznaczyć pozycję Materiał,Średnica/Spadek.
Ew. szczegółowe ustawienia dotyczące wyświetlania danych pod profilem można poczynić w oknie Konfiguracja na zakładce Tabela.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: Brak Materiału,Średnicy/Spadek w tabeli

Szymon Jabłoński, 2015-11-13 12:03:31

W podglądzie mam zaznaczone ale w Konfiguracji->Tabela w kolumnie Formuła dla Materiał,Średnica/Spadek zniknęła mi formuła (jest puste pole) i nie ma możliwości wpisania jej bo jest to komórka nie edytowalna.

Odpowiedz

Re: Brak Materiału,Średnicy/Spadek w tabeli

wisowski, 2015-11-13 12:19:45

: W podglądzie mam zaznaczone ale w Konfiguracji->Tabela w kolumnie Formuła dla Materiał,Średnica/Spadek zniknęła mi formuła (jest puste pole) i nie ma możliwości wpisania jej bo jest to komórka nieedytowalna.

Formułę można wpisać tylko do pozycji tworzonych przez użytkownika.

W jakim katalagu zainstalował Pan Kreślarza (najlepiej by nie był to "Program files")?
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: Brak Materiału,Średnicy/Spadek w tabeli

Szymon Jabłoński, 2015-11-13 12:34:53

Program jest zainstalowany na C:/Kreślarz. Najlepsze jest to, że formuła była i nagle zniknęła. Próbowałem coś zmienić w plikach konfiguracyjnych ale aż tak "oblatany" w kwestiach programowych nie jestem.

Odpowiedz
Polityka prywatności