Zaistniej w Internecie! sprawdź naszą ofertę tworzenia stron internetowych »
:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

przeniesienie ustawień własnych

Piotr Brzeziński , 2015-05-03 00:15:26

Witam. Czy jest możliwość przeniesienia ustawień własnych, takich jak warstwy, ustawienia rysunkowe etc. pomiędzy programami zainstalowanymi na dwóch komputerach? Chodzi o wykonanie pracy w tym samym standardzie. Czy da się tego dokonać przenosząc odpowiedni plik?

Odpowiedz

Re: przeniesienie ustawień własnych

wisowski, 2015-05-04 08:19:03

: Witam. Czy jest możliwość przeniesienia ustawień własnych, takich jak warstwy, ustawienia rysunkowe etc. pomiędzy programami zainstalowanymi na dwóch komputerach? Chodzi o wykonanie pracy w tym samym standardzie. Czy da się tego dokonać przenosząc odpowiedni plik?

Tak.
Wszystkie dane konfiguracyjne są zapisane w pliku kreslarz.ini (znajduje się on w katalogu z programem Kreślarz). Wystarczy skopiować ten plik.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: przeniesienie ustawień własnych

Piotr Brzeziński, 2015-05-07 14:42:57

: : Witam. Czy jest możliwość przeniesienia ustawień własnych, takich jak warstwy, ustawienia rysunkowe etc. pomiędzy programami zainstalowanymi na dwóch komputerach? Chodzi o wykonanie pracy w tym samym standardzie. Czy da się tego dokonać przenosząc odpowiedni plik?
:
: Tak.
: Wszystkie dane konfiguracyjne są zapisane w pliku kreslarz.ini (znajduje się on w katalogu z programem Kreślarz). Wystarczy skopiować ten plik.
: --
: Pozdrawiam

Dziękuję. Sprawa rozwiązana pomyślnie.

Odpowiedz
Polityka prywatności