:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Zestawienie materiałów

Jakub Klimek, 2014-07-08 08:43:23

Dzień dobry,
Przy generowaniu zestawienia materiałów dla projektu, program dodaje niewystępujące w projekcie kolana przypisane do niektórych studzienek. Czy jest to kwestia ustawień w programie?
Ponadto przy niektórych węzłach program wpisuje w zestawieniu kilkakrotnie tę samą nazwę danego węzła w kolumnie "Node".

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Re: Zestawienie materiałów

wisowski, 2014-07-15 21:35:55

: Przy generowaniu zestawienia materiałów dla projektu, program dodaje niewystępujące w projekcie kolana przypisane do niektórych studzienek.

Już poprawione w wersji rozwojowej. Kolana są dodawane na załamaniach tylko gdy w węźle nie występuje studzienka.
Dziękuję za zwrócenie uwagi.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: Zestawienie materiałów

wisowski, 2014-07-08 11:45:08

: Przy generowaniu zestawienia materiałów dla projektu, program dodaje niewystępujące w projekcie kolana przypisane do niektórych studzienek. Czy jest to kwestia ustawień w programie?

Teoretycznie kolana dodawane są na załamaniach przewodu. Jednak dodawanie ich gdy w danym węźle występuje już studzienka ma wątpliwy sens...
Sprawdzę to w najbliższym czasie.

: Ponadto przy niektórych węzłach program wpisuje w zestawieniu kilkakrotnie tę samą nazwę danego węzła w kolumnie "Node".

Krotność nazwy wiąże się z ilością dopływów do danego węzła.
Jeżeli kolumna "Node" jest zbędna na wydruku to użytkownik może samodzielnie ją usunąć modyfikując szablon wydruku. W razie problemów z modyfikacją szablonu służę pomocą.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz
Polityka prywatności