:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Zagłebienie i blad

Polak, 2013-09-23 10:50:07

Dzień DObry

Chcialbym zwrocic uwage, ze na zaglebieniu w kolizjach podaje sie zaglebienie do terenu projektowanego, a na profilu wpisywane jest zaglebienie chyba do istniejacego.
I pokazuje mi sie blad co jakis czas: Invalid floating point operation.
Musze wtedy uruchoimic jeszcze raz program.
Prosze o pokmoc

Odpowiedz

Re: Zagłebienie i blad

wisowski, 2013-09-23 11:01:35

: Chcialbym zwrocic uwage, ze na zaglebieniu w kolizjach podaje sie zaglebienie do terenu projektowanego, a na profilu wpisywane jest zaglebienie chyba do istniejacego.

W następnej wersji programu będzie możliwość określenia do jakiego terenu: proj. lub. istn. będzie odniesione zagłębienie podawane w Edytorze kolizji. Opcja ta jest już dostępna w wersji testowej.

: I pokazuje mi sie blad co jakis czas: Invalid floating point operation.

Jeżeli błąd występuje podczas pracy z konkretnym plikiem to proszę go przesłać na e-mail podany w dziale Kontakt (plik z rozszerzeniem KRE).
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: Zagłebienie i blad

Anonim, 2013-09-23 11:31:42

: : Chcialbym zwrocic uwage, ze na zaglebieniu w kolizjach podaje sie zaglebienie do terenu projektowanego, a na profilu wpisywane jest zaglebienie chyba do istniejacego.
:
: W następnej wersji programu będzie możliwość określenia do jakiego terenu: proj. lub. istn. będzie odniesione zagłębienie podawane w Edytorze kolizji. Opcja ta jest już dostępna w wersji testowej.
:
: : I pokazuje mi sie blad co jakis czas: Invalid floating point operation.
:
: Jeżeli błąd występuje podczas pracy z konkretnym plikiem to proszę go przesłać na e-mail podany w dziale Kontakt (plik z rozszerzeniem KRE).
: --
: Pozdrawiam


Dziekuje i pli, wyslalem. Jest dobrze po uruchomieniu na nopwow jednak po operacjach w kolizjach itp. w pewnym momencie wyskakuje blad :(

Odpowiedz
Polityka prywatności