:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Dno studzienek

Szef, 2013-09-17 08:48:54

A dałoby się np. zrobić tak, aby program wyliczył rzędną dna studzienki i ją wpisywał na profilu po ustaleniu przez nas np., że studnia ma mieć dno poniżej odpływu o np. 1 m (obniżenie dna o 1,0 m).

Pzdr

Odpowiedz

Re: Dno studzienek

wisowski, 2013-09-17 09:01:33

: A dałoby się np. zrobić tak, aby program wyliczył rzędną dna studzienki i ją wpisywał na profilu po ustaleniu przez nas np., że studnia ma mieć dno poniżej odpływu o np. 1 m (obniżenie dna o 1,0 m).

Dla obiektu studzienka można ustalić m.in. stałą odległość pomiędzy dnem wlotu a dnem studzienki (czyli obniżenie dna).
Jeżeli rzędna dna studzienki jest inna niż dna wlotu wówczas rzędna ta pojawia się na profilu obok dna studzienki (w Konfiguracji musi być zaznaczona opcja Rysuj kotę z rzędną obok dna studzienki...).
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: Dno studzienek

Anonim, 2013-09-17 14:26:46

: : A dałoby się np. zrobić tak, aby program wyliczył rzędną dna studzienki i ją wpisywał na profilu po ustaleniu przez nas np., że studnia ma mieć dno poniżej odpływu o np. 1 m (obniżenie dna o 1,0 m).
:
: Dla obiektu studzienka można ustalić m.in. stałą odległość pomiędzy dnem wlotu a dnem studzienki (czyli obniżenie dna).
: Jeżeli rzędna dna studzienki jest inna niż dna wlotu wówczas rzędna ta pojawia się na profilu obok dna studzienki (w Konfiguracji musi być zaznaczona opcja Rysuj kotę z rzędną obok dna studzienki...).
: --
: Pozdrawiam

Zgadza się dzieki

Pzdr

Odpowiedz
Polityka prywatności