:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Skala i nr rysunku

Jerzy, 2013-03-29 09:55:51

Proponował bym w ramkach dodać przy najbliższej modernizacji programu: nr rysunku oraz jaka jest jego skala wszystkie ramki informacyjne tego nie mają. Pozdrawiam JR. Więcbork

Odpowiedz

Re: Skala i nr rysunku

wisowski, 2013-03-29 10:08:37

: Proponował bym w ramkach dodać przy najbliższej modernizacji programu: nr rysunku oraz jaka jest jego skala wszystkie ramki informacyjne tego nie mają.

W następnej wersji we wszystkich załączonych ramkach/metrykach umieszczę stosowne zmienne.

Przy okazji dodam, że by uzyskać skalę najwygodniej jest umieścić w wykorzystywanej metryce jedną ze zmiennych: @_ska, @_skala_x, @_skala_y. Następnie należy zapisać szablon metryki. Raz przygotowana w ten sposób metryka może być wykorzystywana automatycznie w kolejnych projektach bez konieczności każdorazowego modyfikowania.
Szczegółowy opis w/w zmiennych (oraz innych, np.: nr i nazwa rysunku) znajduje się w pliku pomocy w rozdziale: Dokumenty skojarzone.

Odpowiedz

Re: Skala i nr rysunku

Jerzy, do porad Pana zastosowałem s, 2013-04-02 18:13:35

: : Proponował bym w ramkach dodać przy najbliższej modernizacji programu: nr rysunku oraz jaka jest jego skala wszystkie ramki informacyjne tego nie mają.
:
: W następnej wersji we wszystkich załączonych ramkach/metrykach umieszczę stosowne zmienne.
:
: Przy okazji dodam, że by uzyskać skalę najwygodniej jest umieścić w wykorzystywanej metryce jedną ze zmiennych: @_ska, @_skala_x, @_skala_y. Następnie należy zapisać szablon metryki. Raz przygotowana w ten sposób metryka może być wykorzystywana automatycznie w kolejnych projektach bez konieczności każdorazowego modyfikowania.
: Szczegółowy opis w/w zmiennych (oraz innych, np.: nr i nazwa rysunku) znajduje się w pliku pomocy w rozdziale: Dokumenty skojarzone.
:

Odpowiedz
Polityka prywatności