:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Re: pomocy!!!!

wisowski, 2010-11-28 18:39:35

: Mam problem z rysowanym rurociagiem kanalizacyjnym gdyż uciekł mi pod rysunek .... czy ktos wie jak to odkręcic? prosze o pomoc.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale może pomoże zmiana rzędnej poziomu porównawczego na niższą. By to uczynić należy, będąc na zakładce Dane na klawiaturze wcisnąć klawisz F4 i dolnej części Panela zaznaczyć opcję Poziom por. i wpisać nową wartość.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: pomocy!!!!

Anonim, 2010-12-06 18:20:02

Dziekuje za odpowiedz ale nie o to chodzi. Znalazlam juz blad ale nie wiem teraz jak przywrocic to do stanu poprzedniego. Mianowicie zamienily mi sie kolumny zaglebienie z rzedna dna oraz rzedna terenu calkowicie zniknela. Jest jakas mozliwosc by to przywrocic do poprzedniego stanu?
pozdrawiam !

Odpowiedz

Re: pomocy!!!!

wisowski, 2010-12-06 19:26:09

: Mianowicie zamienily mi sie kolumny zaglebienie z rzedna dna

Kolejność kolumn można zmieniać klikając lewym przyciskiem w jej tytuł i trzymając wciśnięty, przeciągnąć ją w inne miejsce.

: oraz rzedna terenu calkowicie zniknela.

Kolumny można rozdzielać pomiędzy tabelę Dane (te często używane) a Panel (aktywowany klawiszem F4) - te rzadziej wykorzystywane. Podejrzewam, że kolumna Rzędna terenu znajduje się w Panelu. By ją przywrócić do tabeli Dane należy należy kliknąć w Panelu prawym przyciskiem myszy na wierszu Rzędna terenu i wybrać "Przenieś ''Rzędna terenu'' do tabeli Dane".
--
Pozdrawiam

Odpowiedz
Polityka prywatności