:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Re: Problem z edycją profilu do CADa (AC2009; system Vista)

Jet, 2009-01-12 08:40:01


: Samej ścieżki nie można zmienić ale można spróbować przenieść cały katalog Kreślarz do innej lokalizacji. Proszę napisać czy ew. przeniesienie pomogło.


Tak, pomogło i profil już mam w AutoCadzie. Jednak pojawia się inny problem: program "Kreślarz" uruchomiony w innej lokalizacji (poza Program Files) nie ganeruje podglądu profilu (błąd: I/O error 103).

Pit

Odpowiedz

Re: Problem z edycją profilu do CADa (AC2009; system Vista)

wisowski, 2009-01-12 09:08:25

: : Samej ścieżki nie można zmienić ale można spróbować przenieść cały katalog Kreślarz do innej lokalizacji. Proszę napisać czy ew. przeniesienie pomogło.
:
: Tak, pomogło i profil już mam w AutoCadzie. Jednak pojawia się inny problem: program "Kreślarz" uruchomiony w innej lokalizacji (poza Program Files) nie ganeruje podglądu profilu (błąd: I/O error 103).

Błąd ten świadczy o braku możliwości otwarcia pliku rysunek.dxf. Dzieje się tak np. gdy plik ten jest otwarty w innym programie. Przed generowaniem podglądu proszę sprawdzić czy plik rysunek.dxf nie jest aktualnie otwarty np. w prgramie CAD.
--
Pozdrawiam

Odpowiedz

Re: Problem z edycją profilu do CADa (AC2009; system Vista)

Jet, 2009-01-12 09:35:58

Teraz wszystko działa! Dziękuję za szybką odpowiedź. Ogólnie program bardzo pomocny, z pewnością zdobędzie szerokie uznanie.

Piotr Paluszyński

Odpowiedz
Polityka prywatności