:: Strona główna > Forum dyskusyjne

FORUM DYSKUSYJNE

Wszystkie wiadomości :: Nowa wiadomość :: Subskrypcja forumSubskrybcja forum

Format tabeli i lini pomocniczych

Paweł, 2008-03-06 13:09:36

Bardzo denerwującą rzeczą jest fakt iż linie odniesienia są pocięte na odcinki i przy próbie przypisania im innych cech ( w Auto Cadzie) sporo czasu zajmuje aby każdy ten odcineczek zmienić, gdyż fakt zmiany rodzaju tej linii- OPIS w własnościach warstwy przenosi się na odcinki pionowe w tabeli, i tu jest drugie pytanie czy nie można by w kolejnej wersji zrobić aby cała tabela była jako jeden rodzaj linii -TABELA?

Odpowiedz

Re: Format tabeli i lini pomocniczych

wisowski, 2008-03-07 19:19:36

> Bardzo denerwującą rzeczą jest fakt iż linie odniesienia są pocięte na odcinki i przy próbie przypisania im innych cech (w Auto Cadzie) sporo czasu zajmuje aby każdy ten odcineczek zmienić, gdyż fakt zmiany rodzaju tej linii- OPIS w własnościach warstwy przenosi się na odcinki pionowe w tabeli, i tu jest drugie pytanie czy nie można by w kolejnej wersji zrobić aby cała tabela była jako jeden rodzaj linii -TABELA?

Raczej nie uda mi się wyeliminować pocięcia na krótkie odcinki ponieważ dzięki temu istnieje możliwość dowolnego ustalenia kolejności danych pod profilem.
Natomiast zastanowię się nad ew. przydzieleniem krótkich odcinków do formatu przewidzianego dla Tabeli.

Chętnie poznam opinie innych użytkowników nt. gdzie powinny być "zaszeregowane" krótkie pionowe odcinki? Jako Tabela czy jako Komentarz ("zaszeregowania" dokonuje się w Narzędzia > Konfiguracja > Rysunek > Linie)?

Odpowiedz
Polityka prywatności